Ceník služeb

 

Nabízíme pronájem prostor centra všem zájemcům, kteří zde chtějí uspořádat vlastní akce a programy. Centrum je vhodně uzpůsobeno pro pořádání víkendových a týdenních akcí, jako například relaxace a meditace, jógová cvičení, tantrické kurzy, ekologické semináře, umělecké workshopy, hudební terapie, vzdělávací programy a jiné. 

V současné době nabízíme ubytování přibližně pro 70 osob ve vlastním spacáku. Asi 40 lidí spí na postelích (palandy), 20 lidí na matracích volně položených na podlaze a 10 lidí na postelích v apartmánech. 

K dispozici je velká místnost v přízemí (hala) rozšířená pro 50–70 lidí a menší místnost v podkroví pro 20–30 osob. Pro ubytování je k dispozici celkem 12 pokojů ve třech křídlech statku. 

Nově nabízíme pět krásných apartmánů s vlastní kuchynkou a koupelnou v pravém křídle statku. K dispozici je nově i uzavřený intimní vnitřní dvůr a tichá slunná terasa nad halou. Celková kapacita je 42 lůžek na postelích (vlastní spacák) a pro velké akce je možné vytvořit dalších maximálně 30 lůžek pomocí matrací na zemi.


Vaříme vegetariánsky nebo jídla z biopotravin, na přání makrobioticku, po domluvě masitá jídla. Nabízíme možnost celodenního pronájmu kuchyně a vlastní vaření. Kuchyň je moderně vybavena. 

1. ubytování S JÍDLEM
Zahrnuje : nocleh, 3 x denně vegetariánské jídlo, prostory pro akci
Cena : 550 Kč/osobu a den při spaní ve spacáku nebo 600 Kč pokud lůžkoviny
Minimální počet účastníků : 10 osob každý den

2. ubytování BEZ JÍDLA
Zahrnuje : nocleh, pronájem kuchyně, prostory pro akci
Cena : 350 Kč/osobu a den při spaní ve spacáku nebo 400 Kč pokud lůžkoviny
Minimální počet účastníku : 10 osob každý den

3. ubytování v apartmánu

Cena apartmánu (jedna až tři osoby) je 700 Kč na den, v ceně jsou vždy lůžkoviny

ZÁLOHA

Je placena předem na účet za minimální počet účastníků, tedy 10 osob na den. Podle typu ubytování je tedy 5000 Kč na den v případě jídla nebo 3000 Kč v případě vlastního vaření. Po zaplacení zálohy je termín rezervovaný a nikdo jiný si ho nemůže zamluvit. Záloha je nevratná, v případě nekonání akce propadá. Číslo účtu Déva o.s. (provozovatel PadmaFarmy) je 2200073094/2010. V odůvodněných případech nevyžadujeme zaplacení zálohy. 

Přenocování -----------

V případě volných míst je možno se na farmě ubytovat ve vlastním spacáku nebo s příplatkem 100 Kč spaní v lůžkovinách. Platí jen za předpokladu, že nebude narušen průběh konaných akcí.
Cena : 150 Kč/noc – spacák nebo po předchozí domluvě 250 Kč/noc – lůžkoviny
Jednorázové použití pračky: 50 Kč
Jednodenní použití kuchyně: 50 Kč

Jednodenní použití lůžkovin: 50 Kč
Jednodenní cena za psa na pokoji: 50 Kč

Možnost pronájmu apartmánu pro 1 až 3 osoby
 

Ubytování a jídlo si lze odpracovat formou systému WWOOF (viz Dobrovolníci), jde o pomoc na farmách v rozsahu práce 6 až 7 hodin denně, pokud dobrovolník zůstává déle, jeden celý den v týdnu má volný pro sebe. Souhlas k pobytu wwoofera na farmě vydává Jakub Janne – soukromý zemědělec a majitel farmy.
Více: www.wwoof.cz