Ceník služeb

 

Nabízíme pronájem prostor centra všem zájemcům, kteří zde chtějí uspořádat vlastní akce a programy. Centrum je vhodně uzpůsobeno pro pořádání víkendových a týdenních akcí, jako například relaxace a meditace, jógová cvičení, tantrické kurzy, ekologické semináře, umělecké workshopy, hudební terapie, vzdělávací programy a jiné. 

V současné době nabízíme ubytování přibližně pro 70 osob ve vlastním spacáku. Asi 40 lidí spí na postelích (palandy), 20 lidí na matracích volně položených na podlaze a 10 lidí na postelích v apartmánech. 

K dispozici je velká místnost v přízemí (hala) rozšířená pro 50–70 lidí a menší místnost v podkroví pro 20–30 osob. Pro ubytování je k dispozici celkem 12 pokojů ve třech křídlech statku. 

Nově nabízíme pět krásných apartmánů s vlastní kuchynkou a koupelnou v pravém křídle statku. K dispozici je nově i uzavřený intimní vnitřní dvůr a tichá slunná terasa nad halou. Celková kapacita je 42 lůžek na postelích (vlastní spacák) a pro velké akce je možné vytvořit dalších maximálně 30 lůžek pomocí matrací na zemi.


Vaříme vegetariánsky nebo jídla z biopotravin, na přání makrobioticku, po domluvě masitá jídla. Nabízíme možnost celodenního pronájmu kuchyně a vlastní vaření. Kuchyň je moderně vybavena. 

1. ubytování S JÍDLEM
Zahrnuje : nocleh, 3 x denně vegetariánské jídlo, prostory pro akci

Cena: 550 Kč/osobu a den při spaní ve spacáku nebo 600 Kč pokud lůžkoviny
Minimální počet účastníků : 15 osob každý den

2. ubytování BEZ JÍDLA
Zahrnuje : nocleh, pronájem kuchyně, prostory pro akci

Cena : 350 Kč/osobu a den při spaní ve spacáku nebo 400 Kč pokud lůžkoviny
Minimální počet účastníku : 15 osob každý den

3. ubytování v apartmánu

Cena apartmánu je 500 Kč pro jednu osobu a 800 Kč pro dvě osoby na den, v ceně jsou lůžkoviny

Jednorázové použití pračky: 50 Kč
Jednodenní použití kuchyně: 50 Kč

Jednodenní použití lůžkovin: 50 Kč
Jednodenní cena za psa na pokoji: 50 Kč

Ubytování a jídlo si lze odpracovat formou systému WWOOF (viz Dobrovolníci), jde o pomoc na farmách v rozsahu práce šest hodin denně, pokud dobrovolník zůstává déle, jeden celý den v týdnu má volný pro sebe. 

Více: www.wwoof.cz